اسپیس فریم

با گذشت حدود 15 الی 20 سال از تولید اسپیس فریم در صنعت نمایشگاهی، هنوز جایگزین مناسبی که  هم کاربرد ی متناسب با اسپیس فریم را داشته باشد و هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه باشد و هم از لحاظ سبکی و استحکام به پای اسپیس فریم برسد، تولید و عرضه نشده است.

نگاهی اجمالی به صنعت نمایشگاه ایران و نحوه ی شکل گیری و رشد این صنعت از بدو تاسیس نمایشگاه بین المللی تهران در سال 1348 تا کنون .

نزدیک به 5 دهه از ظهور و ورود صنعت نمایشگاه به کشورمان می گذرد و صدها نمایشگاه بین المللی و هزاران نمایشگاه داخلی و تخصصی با تمام کم و کاستی و نقاط ضعف و قوت در ایران پهناور  برگزار گردیده  است .

نگاهی به سال های نه چندان دور ما را  با نحوه ی ورود این صنعت به کشور آشنا کرده و رشد گاهاً آرام و گاهاً سریع این صنعت را به ما نشان خواهد داد .

در تحقیقات بسیار زیادی به بررسی این مطلب پرداخته شده که انسان دقیقا از چه زمانی شروع به برقراری ارتباط کرده و چگونه ارتباط به اشکال متنوع در آمده است.
واضح است که در طول تاریخ و شاید از ابتدای آن مردم در پاسخ نیاز غریزی جهت برقراری ارتباط برای توضیح و تفسیر امور و آموزش و برگزاری جشن ها و ادای احترام و معاملات و تفسیر تجارب از اشیا و محیط اطرافشان بعنوان ابزار ارتباطی استفاده میکردند. اگر چه در آن زمان مفهوم نمایشگاه بدرستی تعریف نشده بود ولی استفاده از این ابزار را میتوان اولین تجارب او در تمرین خلاقانه نمایشگاه در نظر گرفت.

چگونه در یک نمایشگاه شرکت نمائیم ؟

وچگونه از شرکت در یک نمایشگاه نهایت بهره را در فروش کالا ویا خدمات خود ببریم. از جمله مطالبی است که به همراه نکاتی در خصوص ویژگیهای یک نمایشگاه خوب در این مقاله به خوانندگان محترم ارائه خواهد شد.