سازه اسپیس فریم

اسپیس فریم به بناهای گفته می شود که یکسری فرم های را دارند که به صورت منظم هستند که حالت فرم هندسی  یعنی به صورت یکپارچگی کنار یکدیگر قرار دارند و با تقسیم به نیروهای که وارد میشود به آن تکیه گاه ها یا بنا های وارده که تمامی این بخش ها به وسیله ای که در بنا هستند این غرفه ها از زیبایی های فوق العاده جذابی برخوردار هستند . سازه اسپیس فریم یا میتوانیم کلمه ای دیگری هم به کاربرد در این خصوص که میتوان گفت داربست های نمایشگاهی تازه که میشود با این وجود غرفه و بناهای زیاد نمایشگاهی را بوجود آورد. مفهوم اصلی این کلمه را میتونیم  اسپیس فریم که یک کلمه انگلیسی هست در آن به کار برد. این اسم دلیلی دارد آن هم بخاطر این هست که سازه های ان در فضاهای باز اسپیس فریم هست و بخاطر همین در آن نام دارد برای اینکه بتونید بیشتر درباره سازه اسپیس فریم بیشتر اطلاعات کسب کنید حتما در ادامه با ما همراه باشید.

سازه اسپیس فریم به یکسری وسیله گفته میشود که به هم دیگر وصل هستند و از نظر هم خیلی باهم متفاوت هستند و خیلی زیبایی خاصی را دارند و بخاطر آن ساختار هندسی های که دارند وزن های مختلفی را در جهت های مختلف روی زمین بوجود می آورند و این فرایند باعث ایجاد استحکام سازی در سازه اسپیس فریم را ایجاد می کند و برای تولید از روش ها و کاربردهای هم دارد که میتوان گفت اغلب در اطراف تالارها، غرفه ها، تابلوها، بنرها، و ... خیلی مطلوب هست.

 

اسپیس فریم 

شاید شما دوستان در نمایشگاه ها و خیلی از این مراسمات تشکیلات مختلف یکسری داربست های نمایشگاهی فوق العاده زیبا را دیده باشید که هم به آن ها داربست نمایشگاهی میگویند و هم اسپیس فریم هم می گویند ولی خوب با اسم و مشخصات که دارند زیاد آشنایت نداشته باشید بخاطر همین هست که با توجه به اون اندازه از کاربرد های فوق العاده ای که دارد در این جا به همه مطالب آن نگاه می ندازیم اگر بخواهیم یک معرفی کوتاه به آن بپردازیم می توانیم بگویم که داربست های که خیلی استحکام دارند و خیلی سبک وزن هستند یکسری کارایی های دارند که فوق العاده خاص هستند که به آنها خواهیم پرداخت از جمله اگر بخواهید هم می اونید هم اجاره و هم فروش آنها و اطلاعات کافی آنها بپردازید و به طور کامل اطلاعات کامل را درمورد همه ای آنها می پردازید و هر نکته ای را درمورد قیمت ها خرید نوع مدل را بدانید در ادامه این مقاله حتما همراه ما باشید ما در این مقاله این ابزار کاربردی به طور کامل معرفی خواهیم کرد.

 

 اسپیس فریم چیست؟

اسپیس فریم یا همون اسپیس فرم یا داربست نمایشگاهی هست که با این تفاوت که خیلی زیباتر و متنوع تر هسستند و پذیرش بالای در اسپیس فریم دارند و اصلا قابل قیاس نیست با داربست . اسپیس فرم در یک سری قطعات خیلی مختلف از یکسری جهت های قابل اندازه گیری قابل تولید هست و این بخاطر این هست که یکسری وسایل اتصالی به اسم قفل یا به این بست اسپیس فرم هستند که به هم متصل می شوند.

اسپیس فریم یک سازه ای هست که قابلیت های فوق العاده بالایی دارد که قابل شناخته شدن هستند در قابلیت های که خیلی قابل مقایسه هستند با یکسری داربست ها در این سازه های که وزن های مختلف را دارد که در این سازه های که وزن دارند بر اسپیس های که خیلی متعادل دارد دارند که خیلی به نقاط زیادی هستند که به هیچ مورد از سازه های فشاری هستند که وارد نخواهد شد نکات های که خیلی مهمی هستند از اصول هندسی استفاده خواهد کرد این گزینه های مناسب تری دارد که متنوع هستند که محصولات ایجاد یک فضای شیک هست که جز بهترین و اصلی ترین ویژگی های شناخته شده.

اسپیس فریم یک ابزاری هست که کاربردهای مختلف را در ساخت سازه های موقت تبلیغاتی و نمایشگاهی  است که میتوانیم به آن ها حتی یک عنوان داربست نمایشگاهی بهشون میگویند. که دارای یکسری قابلیت های هستند که مثل وزن و سبک و مقامت بالا کارایی های زیادی خواهد شد و ... از جمله بهترین قابلیت آن ها هستند . در این عرصه در نمایشگاه های کتاب، عید و موادغذایی یا هر چیزی دیگر که در هر مکان های مختلف انداخته میشود که در هر مکانی میشود در آن دایر بشود که این داربست های نمایشگاهی در آن استفاده خواهد شد که امکان نصب آن را خواهد داد به همین طریق در هر جهت می توان از اسپیس فریم استفاده میکند به غرفه های تبلیغاتی ، با صرفه جویی در هزینه های نمایشگاهی که به راحتی در کمترین زمان راه اندازی کرد که میتوان با توجه به نیازهای مشتری به متراژ مورد نظر که شیوه های مختلف طراحی میکند  که امکان اجاره یا خرید اسپیس فریم آبکاری دارد که در مدل هایی مختلفی هست بر حسب بودجه خواهید داشت.

اسپیس چیست؟ 

 

اسپیس به مکعب های توخالی می گویند که در ابعاد مختلفی تشکیل شده که در انواع ساختارها ( اسپیس فریم) که در ابزارهای مختلف مثل مفتول لوله و برش های مختلف ما ان را می تونیم به طور مختلف اندازه گیری کنیم و در جهت های مختلف به کار ببریم که از جمله یکسری استاندارهای دارد که با استفاده از لوله ها قطر 1 مفتول 5 که در این مورد از این مفتول ها به برش های کوچک و اشکال هندسی با استفاده از جوش مختلف در این ابعاد کاربرد دارد که علاوه بر اینکه استحکام های زیادی بر زیبایی هم دارد زیبایی را چندین برابر میکند و باعث میشود که این ساختار غیر تکراری بشه (( اسپیس)) واژه های از کلمه لاتین در یکسری فضاها هست قابل فهم برای بنهاها مختلف فلزی و سبک هستند در ساخت های مختلف در طرح های مهندسی مختلف که هم بصورت منظم هستند و هم غیر منظم هستند که مفهومی هستند.

اسپیس فریم و طراحی ویژه

 

از جمله مهم ترین فاکتورهای که می توان در ساخت کیفیت بالا اسپیس فریم پیاده کرد و کار برد که انواع مختلفی دارد که از جمله طرح های ایده آل از فریم اسپیس که میتوان برنامه ایی در نظر داشته باشد:

1_ با کاربری به طور مناسب باید تناسی داشته باشد.

2_ زیبایی فوق العاده ای باید داشته باشد

3_ بعد از این که کامل ساخته شد باید به اندازه کافی مستحکم باشد.

4_ موقعیت های باصرفه در حجم آن ساخته شود تا جلوگیری شود از هزینه های زیاد مشتری.

 

حالا اینجا یه توضیحی راجب اسپیس یا داربست نمایشگاهی می دهیم:

داربست نمایشگاهی همانطور که از اسم آن پیداهست برای فعالیت های استفاده می شود که مثل غرفه های نمایشگاهی هست و نمایشگاه های در مکان ها باز ایجاد قاب های برای درون شهر و ... استفاده میشود .

اسپیس فریم نمونه ای از داربست های نمایشگاهی هست که دارای مقاومت و قشنگی زیادی به کار گرفته شده.

مزایا اسپیس

 

از جمله مزایا ی که اسپیس دارد را میتوان نام برد آن ها این هست که سبک بودن اسپیس فریم و همچنین تحمل وزن آن در سیک بودن ان که دو مزیت فوق العاده دارد که برای نصب فردی که متخصص نیست به راحتی می توان با این سازه ها باز یا بسته بودن آن را بوجود آورد که از جمله مورد دیگر را که میتوان در آن به کار برد کیفیت اسپیس  درقیاس با سایر سازههای دیگر هست که این امکان را دارد یک فضای مطلوب را ایجاد کند.  که در بسیاری از نمایشگاه ها برای اینکه غرفه سازی از اسپیس داشته باشد همین مسئله تاثیر زیادی در استقبال مردم دارد که این نکته را هم توجه کنید که این محصول را میتوان در سازه های گوناگون ایجاد کرد. طراحی اسپیس به گونه ای هست که امکان این را خواهد داشت که هر سازه ای با آن هماهنگ شود در بسیاری از کنسرت ها جشن هایی هست مثل تولد عروسی مهمونی ... که از سازه اسپیس فریم استفاده میشود.

عمده ترین کاربردهای اسپیس فریم

 

 • غرفه سازی در سازه اسپیس فریم
 • کف سازی در اسپیس فریم
 • موکب در اسپیس فرم
 • ایستگاه صلواتی دراسپیس فریم
 • قاب و بنر در سازه اسپیس فریم
 • سن و استیج در سازه اسپیس فریم
 • سالن در اسپیس فریم
 • سوله های موقت یا دائمی در اسپیس فریم
 • بیمارستان صحرایی در اسپیس فریم
 • مسقف کردن آلاچیق ها در اسپیس فرم
 • آلاچیق ها در اسپیس فریم
 • انباری ها و طبقه بندی انبارها در سازه ها اسپیس فریم
 • اسپیس نورپردازی در سازه
 • بک استیج و ایستگاه های فرهنگی و سالن چادری در سازه اسپیس فرم
 • دیواره های بیلبورد شهری و محیطی در سازه های اسپیس فریم
 • استیج هلندی،استیج آلمانی در سازه های اسپیس فریم
 • گلخانه ، طاق نصرت ،طاق رومی در اسپیس فریم
 • تالار پذیرایی و سالن همایش و میزدیچی و... سازه اسپیس فریم

به همین خاطر هست که سازه اسپیس فریم یا داربست های نمایشگاهی کاربرد های زیادی دارند که در موردهای زیادی میتواند مورد استفاده قرار بگیرند که برای استفاده از روش ها اصول های مختلف برحسب هر نیاز می تواند هر یک از داربست ها نمایشگاهی را در نوع های مختلف در ابعاد و بعد های گوناگون آن را بکار بگیرند.

 

عمده ترین کاربردهای اسپیس فریم

 

هر کدوم از شما عزیزان می توانید از هر کدوم که بنا به سلیقه نیاز شما عزیزان هست با توجه به بودجه هاتون خریداری کنید از جمله اسپیس فریم دار یا داربست های نمایشگاهی را می توان در آن استفاده کرد

هر کدوم از آن ها انواع های مختلفی دارند طرح ها ابعادهای مختلف دارد که اندازه های قابل مختلف در نهایت یکی از داربست ها نمایشگاهی یا تبلیغاتی را خریداری کرده با توجه به این اختلاف ها قیمت خیلی زیاد هر کدوم مدل قیمت مختلف دارند اختلاف قیمت زیاد هریک انواع این داربست ها را دسته بندی میکند درانواع مختلف تقسیم بندی کند:

 

 • استفاده در سالن سوله یا تمامی تبلیغات در اسپیس فریم و...
 • طراحی و نصب برای نظر مشتری ها
 • ابعاد کوچک و بزرگ و..
 • سازه های اسپیس آبکاری و رنگی شده
 • روش های نصب و ساخت اسپیس
 • و.....

بهره مندی از اسپیس فریم

 

در هر مورد که شما مد نظرتون باشد برای هر کاربرد از اسپیس فریم های متنوع استفاده می شود که حتما باید با ان ها اشنا شویم. شما می توانید هر کدام از این داربست ها یا اسپیس های نمایشگاهی که مد نظر شما هست را از بست های خیلی مناسب خرید اری کنید. برای اینکه این بست ها باید به هم دیگر وصل شوند تا مقاومت و مستحکم بیشتری را داشته باشند جنس و مواد این سازه ها خیلی اهمیت دارد. برای اینکه بتونید از اسپیس  نمایشگاهی بهره برداری کنید باید از متراژها و شاخه های بیشتر توجه کنید در ضمن اسپیس فریم آبکاری با یکسری قفل پروانه بایست بهم وصل شوند و از این طریق به هم دیگر متصل میشوند و این نکته ها طراحی ها باید با استفاده از سلیقه خود باشد تا به خوبی بتونید از این داربست های نمایشگاهی  و تبلیغاتی و.. در هر جا مکانی به خوبی بهره برداری کنید.  

 

فروش یا اجاره انواع اسپیس فریم ها در قیمت های مختلف

 

همانطور که گفته می شود باید بدانید که شرکت های زسادی هستند که برای ساختن انواع مختلف اسپیس فریم ها را انجام می دهیم. و اینطوری هست که ما میتوانیم از انواع و مدل های اسپیس آبکاری یا  رنگی یا هر مدل و طراحی از این شرکت ها می توانید هم خریداری کنید و هم به فروش و اجاره برسانید که قیمت هر کدوم از آن ها هم با هم دیگر فرق دارد و حتی قیمت کارها براساس مدل هم با ان ها فرق دارد. اسپیس آبکاری از یک طریق فیزیکی به ان یکی وصل می شود که باعث می شود که استحکام سازه را بالا ببرد و از جمله ویژگی های که باعث می شوند در استحکام سازی ارتقا پیدا می کند اسپیس های 25*25 یا اسپیس 30*30 که خیلی بالا هستند از لحاظ استحکام از این جهت اسپیس فریم هست در ساخت ساز سوله و سالن ها هستن که آن ها را به وجود می اورد به طور کلی این موضوع وجود دارد که کیفیت و جنس و مواد اولیه از جمله مهم ترین بحث یک سازه اسپیس فریم هست با توجه به ان قیمت ها در شرکت ارائه داده می شود که میتونید شما اسپیس مورد نظر خود را اجاره یا خریداری کنید.

در خدمات حما نقل نصب اسپیس فریم در شهرستان تهران مثل شهریار، اسلامشهر، بهارستان، رباط کریم، ملارد، پاکدشت، مهرشهر، نیاوران ،ورامین، شهرقدس،  پردیس رودهن دماوند به صورت کاملا رایگاه بوده که کمترین زمان برای شما قابل اجرا خواهد بود.

 

چرا ما از اسپیس فریم استفاد می کنیم

 

مهم ترین فاکتور ساخت مطلوب و کیفیت بالا اسپیس فریم پیاده سازی برای کاربرد های مختلف هست از جمله طرح  هایی فوق العاده اسپیس فریم هست که برنامه ای که :

1_ تناسب باشند.

2_ زیبایی زیاد داشته باشند

3_ استحکام مقاومت داشته باشند

4_ موقعیت های ساخت تا هزینه اضافی به مشتری داده شود.

 

مراسم تشریفاتی و تبلیغاتی

 

اسپیس فریم در طی این سال ها نقش زیادی دارد در ساخت غرفه نمایشگاهی و تبلیغاتی که پر کاربردی ترین نمایشگاه در ساخت ساز های غرفه سازی هست که به کار گیری غرفه شما کمک خواهد کرد.

غرفه نمایشگاهی

اسپیس فریم نمایشگاهی در چند سال جز بهترین های نمایشگاهی بوده که از جمله خاص ترین ها و برترین ها در پی داشته که اسپیس فریم سبک وزن بودن اشکال هندسی نصب حمل انها اشاره کنید قیمت ارزان سازه نمایشگاهی اسپیس فریم دیگر سازه های نمایشگاهی هست. 

 

مقاومت و استحکام

سازه اسپیس فریم قابلیت های فوق العاده بالا دارد در شرایط آب هوایی دارد که اسپیس فریم که وزن سبک دارد قابلیت این را دارد در هرجا در هر مکانی وجود داشته باشد. اسپبس فرم نمایشگاهی وزن کم و مقاومت بالا دارد که این سازه نمایشگاهی اسپیس سازان دارای مقاومت و استحکام بالایی دارد.

 

نصب در محل

شرکت اسپیس سازان سهولت بیشتر که نیروهای برای نصب راه اندازی اسپیس فریم ها در بیشتر اوقات در کشور های گوناگون دارد که خیلی از بزرگوران با بهترین و آسوده ترین خرید و اجاره اسپیس فریم در این شرکت کنید.

 

نصب سریع

سرعت فوق العاده بالا در ساخت و ساز غرفه های نمایشگاهی در اندازه بالا که اسپیس فریم شکل و تمایل های متنوع دارد که اسپیس و قیمت ارزان اسپیس فریم هست که این روش با کاربردی ترین ترین خاص در ساخت ساز طراحی غرفه نمایشگاهی هست.

 

قیمت فروش و اجاره

 

اسپیس سازان دسترسی راحت تری برای مشتری ها اسپیس فریم برای پروژه های در نمایشگاه و مکان ها مورد نظر به فروش اجاره قیمت اسپیس فریم هست.

 

آشنایی با مهمترین ویژگی های اسپیس فریم

 

به طور دقیق اسپیس فریم دارای یکسری ویژگی هایی هستند که سبب این می شود که یکسری موردها دارد که مورد استفاده قرار دارد که از مهمترین ویژگی های که میشود به ان ها اشاره کرد:

 • سازه های فوق العاده جذاب و شگفت اور
 • استحکام فوق العاده بالا
 • کاربردهای فوق العاده تنوع
 • قابلیت های فوق العاده در هر مراسم
 • سازه های تبلیغاتی نمایشگاهی
 • سبک وزن فریم اسپیس
 • قابل حمل بودن سازه اسپیس فریم
 • قابل انتقال حمل بودن سازه اسپیس فریم
 • نصب و ساز سازه اسپیس فرم در محل
 • قیمت های ارزان به صرفه اسپیس فرم

 

همه ای ویژگی ها که در این روزها اسپیس فریم ها هستند که در همه جا به عمل میاورد که قیمت این قیمت امام شده ساخت دیوار چینی یا اتاق اداره ها را به صرفه دارد اگر یخواهید برای نمایشگاه مختلف یا بحث تبلیغات در یک سازه اسپیس فریم مناسب استفاده می شود که اسپیس فریم بهترین گزینه برای شما دوستان هست.

 

خرید و اجاره انواع داربست های نمایشگاهی با قیمت های مختلف

امروزه در سازه های اسپیس فریم قیمت ها فوق العاده مناسب برای شما دارد که روی همه قیمت ها تاثیر دارد که این سازه موقت با سایر سازه قابل قیاس نیست در عین حال عاملی وجود دارد با قیمت مختلفی دارد که خریداری میکند:

 • اسپیس و شاخه های متراژ
 • طراحی مدل مختلف اسپیس نمایشگاهی و تبلیغاتی
 • ابعاد و اندازه مختلف در سازه اسپیس فریم
 • اسپیس آبکاری یا رنگی
 • کلی و جزئی بودن اسپیس در فریم
 • شرکت برندها مختلف ساخت طراحی اسپیس فریم
 • کیفیت متریال مواد اولیه ساخت و طراحی مختلف در سازه اسپیس

 

قیمت نهایی اسپیس فریم هر مشتری موثر هنگام خرید کردن یا اجاره های اسپیس فریم هر مشتری ها باید با قیمت های مختلف سازش داشته باشد.

 

 

 خرید و اجاره انواع اسپیس فریم با بهترین متریال

 

                سازه اسپیس فریم جز بهترین قیمت ها آن را ما خرید می کنیم با بهترین متریال و برترین ویزگی ها که در باب اسپیس ها هست که در ابعاد و اندازه ها فوق العاده خواهد بود و مجموعه ما چه برای خرید و چه بری اجاره با فروش در انواع مختلف تولید خواهد شد در سازه اسپیس فریم طراحی و تولید روزانه بالای 1500متر در شرکت ما طراحی و تولید می شود که هر کدوم از نیازهای هر کدوم از مشتری ها را به خوبی خواهد برطرف کرد به بهترین شکل ها ما با کوله باری از تجربه در خدمت شما عزیزان هستیم با بهترین امکانات و بهترین قیمت ها در کنار شمادوستان خواهیم ماند.

 

معرفی شرکت

دهر زمان قصد خرید یا اجاره و... انواع اسپیس فریم را داشتید در شرکت .... بهتر هست که با پیش از بیش از خدمات شرکت ما آشنا شوید شرکت خدمات دهنده سازه اسپیس فرم  از مجوز های فوق العاده بین الملی جهت غرفه سازی در طی این سالیان در بهترین اسپیس فریم ها در باب مشتریان خود هر مدلی از اسپیس ها مد نظر آن ها باشد در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت و با بهترین جنس و مواد کیفیت عالی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت برای ما رضایت مشتریان خیلی مهم هست و کیفیت بالا برای شما عزیزان انجام خواهیم داد این سازه اسپیس فریم را تا نظر شما عزیزان را جلب کنیم.

 

 اسپیس یا داربست نمایشگاهی چیست:

 

داربست های نمایشگاهی همانطور هم که از اسم آن ها پیدا هست برای یکسری فعالیت ها مثل برپا کردن غرفه و نمایشگاه در هر مکان باز قاب برای بنر درون شهر و... بکار گرفته میشوند که این اسپیس فریم ها نمونه ای از داربست نمایشگاهی هستند دارای مقاومت های زیاد هستند.

 

توضیحات جامع درباره اسپیس فریم

اسپیس یا همون اسپیس فریم برای ساخت سازه های موقتی یا حالا تبلیغاتی هم حساب میشوند و این موضوع توسط اسپیس هم خواهد بود و این ها به آانی مدل هایی را مد نظر خود دارند از جمله تابلو بنر سن استیج قاب و... هستند که هم موقت و هم دائمی استفاده میشوند که در غرفه هایی نمایشگاهی استفاده می شود.

اسپیس ها به هم متصل میشوند و این روش ها و ویژگیها باعث میشود که به راحتی با همدیگر شکل های گوناگونی را بوجود بیاورد.

تولید ساخت اسپیس فریم در کارگاه:

اسپیس فریم در کارگاه ها ساخته میشود که این ها ماده اولیه دارند که خیلی سبک هستند فلزی و استوانه ای در قدم اول طراحان مقدار مقاومت قطعه اپراتور جوشکاری جوش و برشکاری خواهد بود که قطعه ها در مقیاس که ازبین (300الی 400)هست اگر بخوام به طور اختصاصی بگم هر قطعه آماده شده یک خرپایی کوچک هست که این در عین حال نهایتا یکسری ها به هم پیوند میخورند و یک سازه یک واحد ماده اولیه را از طریق کیفیت آن تعیین میکند  و حتی استاندارها به صورت منظم دقیق که این اپراتورها با استفاده از تجربه های که دارند ان را به طور دقیق علمی بررسی خواهند کرد.

پس حتما این دقت را داشته باشند که به طراحی کردن این اسپیس فریم های منحنی قوس دار هستند.

 

نصب اسپیس فریم

 

چیزی که باعث میشود اسپیس فریم در بین این همه غرفه داران و پیمانکاران ها به چشم بیاید یا موقت یا دائم نصب اسپیس فریم هست که در پایین ترین زمان این امکان را دارد که انجام شود.

اسپیس برای اینکه بتونه به دیگری متصل بشه به هم دیگر نیاز دارند تا این که به آسانی قابل متصل شدن هستند.

برای اینکه بتونیم به یکسری پروژه های که بزرگ هستند دست پیدا کنیم برای ایجاد فضای ذخیره سازی و ساخت سالن های موقت مقدارهای زیادی از کار هست که نصب اسپیس فریم که توسط نصاب های که تجربه زیادی دارند انجام می شود. نصب اسپیس فریم باید بر اساس روش اصولی درست نقشه انجام بگیرد.

سرعت در ایجاد و اجرای سازه اسپیس فریم:

_ ایجاد نصب و باز کردن آسوده سازه اسپیس فریم برای ساخت غرفه های نمایشگاهی

_ ایجاد حمل نقل آسوده و راحت و بارگیری راحت در سازه اسپیس فریم

انجام دادن در هر زمان و مکان و آب هوایی کشور

 

اجاره یا خرید و فروش اسپیس فریم

در طی این سال ها یکسری مرکز ها و موسسه ها به طور ارائه اسپیس ساخته شده اند که مجموعی از آن ها در این تخصص خیلی موفق شده اند چون بهتر عمل کرده اند. به منظور این مرکز ها با یک هدف روشن برای یکسری خدمات فوق العاده مطلوب یکسری دستاوردهای بزرگ را بدست آوردند که شما هم می تونید یا مراجعه به شرکت می تونید از خدمات متنوع ما در این موضوع بهره مند شویم که در این وب سایت اطلاعات کافی از آنچه که در رابطه با اسپیس هست را به شما داده ایم تا بتونید با اطلاعاتی کافی به ان بپردازید.   

سازه اسپیس فریم در صنعت نمایشگاه یکی از اصول پاایه ای ساخت نمایشگاه است که توسط شرکت نقش  گستر بصورت تیمی و کاملا حرفه ای اجرا می شود. 

اگر به دنبال اجرای سازه اسپیس فریم می گردید با تماس با شماره های زیر تماس حاصل نمایید که کارشناسان ما مشاوره لازم را در اختیار شما می گذارند.

سازه های اسپیس فریم اشکال هندسی منظمی هستند که به هم متصل شده اند و با تقسیم نیروی ورودی وزن سازه علاوه بر استحکام سازه ها از زیبایی خاصی برخوردارند. با ترکیب اسپیس فریم می توانید غرفه ها و سازه های نمایشگاهی متنوعی ایجاد کنید. اسپیس فریم ها توسط بهترین فضا (لینک های اسپیس فریم که در ساختار قرقره با مشخصات و کیفیت بالا تولید می شوند) به یکدیگر متصل شده و شکل و سازه ای محکم و زیبا ایجاد می کنند که می تواند در انواع مختلف باشد. ، صحنه، طاق نصرت، غرفه های نمایشگاهی و .... اشاره کرد. 

اسپیس فریم یا داربست نمایشگاهی

در اصطلاح به داربست نمایشگاهی همان اسپیس فریم گفته می شود. سازه اسپیس فریم از تعداد زیادی از قطعات هندسی که بصورت منظم بسته شده اند که می تواند بار را از طریق قطعات فلزی پخش کند. سازه اسپیس فریم شامل بخش دکوراسیون نمایشگاه است که به آن جلوه زیبا می دهد.

با گذشت حدود 15 الی 20 سال از تولید اسپیس فریم در صنعت نمایشگاهی، هنوز جایگزین مناسبی که  هم کاربرد ی متناسب با اسپیس فریم را داشته باشد و هم از لحاظ قیمت مقرون به صرفه باشد و هم از لحاظ سبکی و استحکام به پای اسپیس فریم برسد، تولید و عرضه نشده است.

اجاره اسپیس فریم

یکی ار مزیت های شرکت نقش گستر اجاره اسپسش فریم ها در تهران می باشد که با قیمت مناسب و هم چنین شکل ظاهری خوب می تواند فضای نمایشگاه شما را زیبا تر کند طراحی و نصب اسپیس فریم توسط کادر مجرب شرکت در مدت زمان بسیار م اتجام خواهد شد. از جمله مواردی که در مورد اجازه اسپیس فریم در کرج می توان گفت قیمت های مناسب نسبت به سایر همکاران می باشد.

نگاهی اجمالی به صنعت نمایشگاه ایران و نحوه ی شکل گیری و رشد این صنعت از بدو تاسیس نمایشگاه بین المللی تهران در سال 1348 تا کنون .

نزدیک به 5 دهه از ظهور و ورود صنعت نمایشگاه به کشورمان می گذرد و صدها نمایشگاه بین المللی و هزاران نمایشگاه داخلی و تخصصی با تمام کم و کاستی و نقاط ضعف و قوت در ایران پهناور  برگزار گردیده  است .

نگاهی به سال های نه چندان دور ما را  با نحوه ی ورود این صنعت به کشور آشنا کرده و رشد گاهاً آرام و گاهاً سریع این صنعت را به ما نشان خواهد داد .

در تحقیقات بسیار زیادی به بررسی این مطلب پرداخته شده که انسان دقیقا از چه زمانی شروع به برقراری ارتباط کرده و چگونه ارتباط به اشکال متنوع در آمده است.
واضح است که در طول تاریخ و شاید از ابتدای آن مردم در پاسخ نیاز غریزی جهت برقراری ارتباط برای توضیح و تفسیر امور و آموزش و برگزاری جشن ها و ادای احترام و معاملات و تفسیر تجارب از اشیا و محیط اطرافشان بعنوان ابزار ارتباطی استفاده میکردند. اگر چه در آن زمان مفهوم نمایشگاه بدرستی تعریف نشده بود ولی استفاده از این ابزار را میتوان اولین تجارب او در تمرین خلاقانه نمایشگاه در نظر گرفت.

چگونه در یک نمایشگاه شرکت نمائیم ؟

وچگونه از شرکت در یک نمایشگاه نهایت بهره را در فروش کالا ویا خدمات خود ببریم. از جمله مطالبی است که به همراه نکاتی در خصوص ویژگیهای یک نمایشگاه خوب در این مقاله به خوانندگان محترم ارائه خواهد شد.