اسپیس فریم

اسپیس فریم سازه ایی زیبا وساده و شکیل که با رنگ نقره ای آبکاری شده قابلیت اجرا در اکثر نقاط و اماکن را دارا می باشد و درعین سادگی و زیبایی بسیار مقاوم و مستحکم می باشد.

این سازه در ابعاد مختلف طراحی و اجرا می شود غرفه های یک شکل با سردرب های متنوع و همچنین اجرای سوله در ابعاد 3 الی 30 متر و در طول دلخواه با این سازه قابل اجرا می باشد ،جهت پوشاندن سقف و دیواره از چادر ضد آب استفاده می شود.

سازه اسپیس فریم درشاخه هایی به طول 15 سانتی متر الی 4 متر با سطح مقطع  cm15 × cm15  تولید می شود واز لحاظ کیفیت تولید در سطح کیفی مختلف تولید می شود از قطر لوله 9/0  الی قطر لوله 25/1 و ازقطرسیم های 4 الی 6 در ساخت اسپیس فریم استفاده می شود.

همچنین در بعضی از کارخانه ها ،به جای آبکاری با آب کروم ،از رنگ کوره ای نیز استفاده می شود که استحکام زیادی ندارد.

اسپیس فریم 30 *30

افزایش استفاده از سازه اسپیس فریم و همچنین کارایی بسیار زیاد این سازه ،ما را برآن داشت تا سازه ای مشابه سازه اسپیس فریم و با همان کیفیت و متریال را تولید نمائیم ،که علاوه بر زیبایی قبل و استحکام دارای مزیت های بیشتری باشد .

سازه اسپیس فریم با سطح مقطع 30 سانتی متر

سازه اسپیس فریم 30*30 با زیبایی بی نظیر و همچنین کیفیت بسیار بالا در اکثر امور نمایشگاهی کاربرد دارد.

دیواره های بلند بسیار زیبا ،پایه های نورپردازی بلند و محکم و همچنین کتیبه های بلند با طول زیاد (بدون پایه ) و غرفه هایی با دهنه ی بالای 12 متربدون ستون، از کاربردهای اسپیس فریم30*30 می باشد.

این سازه که وزن بسیار سنگین تری نسبت به سازه  ی 15*15 دارد از لحاظ زیبایی و استحکام در سازه های مشابه ، حرف اول را می زند .

نمونه های کار شده با این سازه نشان می دهد که از لحاظ بصری وفنی سازه اسپیس فریم 30*30 بسیار موثر ، مفید و زیبا هستند .

برای غرفه های نمایشگاهی که دهنه ی  غرفه شان زیاد بوده و تعداد زیاد ستون های اسپیس فریم 15*15 برایشان مناسب نبود. ، همچنین برای برنامه های هنری ، استیج ها و همچنین برای نورپردازی صحنه ها و .... می توان پایه هایی با ارتفاع 6 متر و بیشتر و همچنین کتیبه نور با دهانه ی 10 الی 15 متر ایجاد کرد

همچنین سالن هایی با عرض 10 الی 12 متر در طول دلخواه را می توان با سازه اسپیس فریم 30*30 با نمایی بسیار زیبا و استحکام مثال زدنی ایجاد کرد.

سازه اسپیس فریم 30*30 به تنهایی برای نشان دادن عظمت و زیبایی غرفه  شما کافی می باشد

اسپیس فریم